top of page

SENİN İÇİN NELER VAR?

HİZMET-06.png

ÖZEL MATEMATİK DERSİ

İlk Ders Ücretsiz!

Tüm Müfredatı A'dan Z'ye işlemenin yanında her öğrenciye özel bireysel program ve taktik çalışmaları yapmaktayız. 50'ye yakın farklı kaynaklar üzerinden soru çözerek bu alanda en fazla soru çeşidine sahip Online Eğitim Platformuyuz. Yeni Nesil Sorulara dair ulaşabileceğiniz en zengin içerikli özel ders Okul Abim Birebir Matematik Özel Dersinde.

HİZMET-07.png

BİREBİR DANIŞMANLIK

Tüm LGS Velilerine Ücretsiz!

LGS öğrencisi velilerine yönelik olarak düzenlediğimiz bu etkinliğimiz tüm velilerimize ÜCRETSİZDİR! LGS'ye dair tüm sorularınıza cevap olması niteliğinde online olarak oturum gerçekleştirilecektir. Özellikle öğrencilerin sınav sürecinde yaşadıkları sorunlar üzerine eğilerek, en iyi şekilde sınava hazırlanmanın ipuçlarını paylaşacağız.

HİZMET-08.png

KOÇLUK VE REHBERLİK

İlk Oturum Ücretsiz!

Online Koçluk ve Rehberlik programı ile LGS'ye hazırlanan öğrencilerimiz tüm derslerini planlayıp programlayabilecekler, sınavlarda uygulamaları gereken taktikleri ve deneme çözme mantığını çok rahat öğrenebileceklerdir.

FAVV4.png

EĞİTMENLE TELEFON RANDEVUSU

Şimdi Arayabilirsiniz!

LGS'ye hazırlanan tüm öğrencilerin velileri telefonla bize çok kolay bir şekilde ulaşabilir. Whatsapp hattımız üzerinden eğitmenimizle kapsamlı bir telefon görüşmesi yapmak için şimdi randevu alabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

LGS'ye Gerçek Uzman Eğitmenlerle Hazırlanmak için Şimdi Bize Ulaş!

bottom of page