top of page
hakkımızda.png

Biz Kimiz?

Eğer Sen de LGS'ye Hazırlanan Bir Öğrenciysen

Bizimle Mutlaka Tanışmanı İsteriz!

Okul Abim Online Eğitim Platformu olarak Liseye Geçiş Sınavı'na (LGS) hazırlanan tüm öğrencilere MATEMATİK ÖZEL DERSİ vererek tüm müfredatı A'dan Z'ye kavramalarını sağlamaktayız. Özellikle Yeni Nesil Soruları çözümü konusunda kapsamlı bir eğitim ile hedefimiz öğrencilerimizin LGS matematikte 20/20 yapmalarını sağlamak.

KOÇLUK, REHBERLİK ve DANIŞMANLIK hizmetleriyle öğrencilerimizin çalışma programlarını düzenleyerek tüm dersleri birlikte LGS'ye kadar bitirmelerini sağlayarak kapsamlı bir çalışma düzeni ve disiplini sağlamalarına yardımcı olmaktayız.

Uzman kadromuzla istediğiniz zaman iletişime geçebilir sorularınızı sorabilir ve LGS'ye dair her türlü bilgi ve desteği elde edebilirsiniz.

Hazırladığımız Öğrenci Sayısı

Mevcut

Bu Zamana Kadar Toplam

Hedeflerine Ulaşan Öğrenci Yüzdesi

Sınırlı Kontenjan ile Çalışıyoruz!

https___specials-images.forbesimg.com_imageserve_1152767923_0x0.jpg

Öğrencilerimize daha kaliteli bir eğitim süreci tesis etmek için kontenjanlarımızı sınırlı sayıda tutuyoruz. Bu sayede eğitmenlerimiz öğrencilerle birebir çalışma düzeni sağlayarak etkileşimli ve ortak bir etkinlikli ders süreci geçirmekteler. Eğitmenlerimizin bu metotları sayesinde öğrenciler her derse aktif katılım sağlayarak pasif öğrenmeden aktif öğrenmeye geçiş yapmaktadırlar. Bunun sonucunda öğrenciler aktif öğrenmeyle birlikte pasif öğrenmeye nazaran çok daha faydalı ve güvenli bir öğrenim süreci geçirmektedirler.

Şimdi Bizimle İletişime Geç

LGS'ye Hazırlanmanın Ne Kadar Kolay Olduğunu Gör!

bottom of page